Listopad 2017

Kotvičník je bylinné afrodiziakum

3. listopadu 2017 v 17:09
Kotvičník je bylina známá jako účinné afrodiziakum už tisíce let. Byla používána v Čínské a Indické přírodní medicíně jako lék na plodnost a posílení mužnosti. Obsahuje účinné látky, které pozitivně působí na hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu.

Účinky kotvičníku

Čaj z kotvičníku se používá jako zesilovač libida, podpora nedostatečné mužské erekce a prostředek pro zintenzivnění milostných prožitků pro muže i ženy. Vědecké výzkumy prokázaly, že užívání kotvičníku způsobilo nárůst testosteronu u zkoumaných osob o 30 až 50 procent. Některé výzkumy hovoří také o pozitivním vlivu na kvalitu spermií a na plodnost. Výzkumy ukázaly, že plody kotvičníku obsahují účinné antioxidanty, které chrání organismus, zajména játra a ledviny před negativními vlivy okolí a stresu.

Pěstování kotvičníku

Kotvičník lze pěstovt i u nás, sazenice nebo semena se dají koupit v některých zahradnictvích nebo na eshopech. Rostlina má ráda vlhkou, písčitou půdu a dostatek slunce. Pěstování není nijak náročné, je použe třeby dbát na dstatečnou zálivku. Kotvičník můžete pěstovat i ve skleníku. Co se týče obsahu účinných látek, a vlivu na zlepšení erekce, je kotvičník pěstovaný v domácích podmínkách méně účinný (jedná se rostlinu která je doma v trpických a subtropických oblastech). Pokud tedy hcete kotvičník se silnými účinky, je lepší koupit dovezený sušený kotvičník, ze kterého je možné připravit například čaj. Ceny kotvičníku v eshopech jsou různé ale můžete koupit 100 g kvalitního kotvičníku i okolo 120 Kč.

Kotvičník je bylinná Viagra

Kotvičník zemní je výkonné afrodiziakum, které za levnou cenu poskytuje výborný účinek. Kromě léčby impotence a zvýšení hladiny testosteonu působí také příznivě na snižování hladiny cholesterolu a podporuje činnost jater a ledvin.