Chcete omládnout? Podpořte tvorbu růstového hormonu

14. září 2017 v 13:17
Růstový hormon je látka která je v lidském těle produkována hypofýzou a má důležitou funkci ve vývoji těla. Růstový hormon pomáhá buňkám regenerovat, spalovat tuky, prodlužovat a zvyšovat výkonnost organismu. Pozitivně působí na růst svalů a celkové zdraví a energii vašeho těla. Bohužel, produkce růstového hormonu v lidském těle po 30 roce věku rapidně klesá a začneme ho mít nedostatek. Nedostatek růstového hormonu se projevuje mnoha nepříjemnými účinky jako je pokles libida, úbytek svalů, začínajícími vráskami, zhoršením kvality a pevnosti kostí a snížením imunity. Začneme prostě stárnout.

Jak zastavit stárnutí

Pro zastavení stárnutí je nezbytně nutné obnovit přísun růstového hormonu do našeho těla. Máme několik možností. Buď budeme přímo aplikovat růstový hormon, většinou pomocí injekcí, nebo zvolíme zdravější a šetrnější cestu, stimulace našeho organismu k vyšší produkci růstového hormonu. Užívání podobných prostředků je k organismu šetrnější, protože výsledný hormon je náš vlastní. Například GHR Natural, přírodní prostředek na zvýšení hladiny růstového hormonu od Dr Sohne obsahuje aminokyseliny, které dokážou znovu nastartovat jeho produkci v podvěsku mozkoém, a doslova nám tak prodloužit mládí.

Zvyšte své sportovní výkony

Pokud cvičíte, posilujete nebo děláte některý ze sportů orientovaných na fyziký výkon, je hladina růstového hormonu velice důležitá. Pokud ho má tělo dostatek, vaše výkony a výdrž budou mnohem vyšší, a také zaznamenáte nárůst svalů.

Omlazení pleti

Jedním z příznaků snížené produkce růstového hormonu je také snížená produkce kolagenu. To má za následek tvorbu vrásek, zeslabení a uvolnění pokožky. Pokud chcete vypadat déle mladí, měli byste měli byste zvážit užívání některého z preparátů, které dokážou nastartovat vaše tělo k produkci jeho optimálního množství.

Důležité je hodně spát

Na tvorbu růstového hormonu má důležitý vliv dostatečně dlouhý a kvalitní spánek, proto pokud pozorujete jeho ndostatek, měli byste spát déle než 6 hodin denně, ideálně 8 hodin. Pokud máte problémy s usínáním, není špatné pomoci si někkterým přírodním prostředkam pro lepší spánek, například odvarem z chmele otáčivého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama