Srpen 2017

Mezoderma - krém proti vráskám

24. srpna 2017 v 13:59
Nedávno jsem se setkala s bývalou spolužačkou, která vypadala na svůj věk podezřele dobře. Z následujícího hovoru u kafe a láhve vína vyplynulo že užívá nějaký krém Mezoderma Youth Activator,který je prý hodně účinný. No takových už jsem v televizních reklamách viděla hodně, a žádný z nich moc nefungoval. No ale když nevyzkouším, nemůžu vědět, že. Proto jsem na základě její zkušenosti s užíváním Mezoderma youth activator a recenze, zkusila objednat tento přípravek. Jak to dopadlo?
Podle informací výrobce je Mezoderma produkt který má odstranit příznaky stárnutí z vaší pokožky. Měl by mít mnoho prospěšných účinků, od vyhlazení vrásek a odstranění různých skvrn a kazů pleti, až po lepší výživu, hydrataci a pružnost pokožky. Měl by nejen odstranit vrásky, ale také odstranit problémy pleti které ke vzniku vrásek vedou, jako je nedostatek kolagenu, únava pokožky, špatná životospráva a podobně. Působí také antioxidačně a likviduje volné radikály které mají významný podíl na příznacích stárnutí kůže a tvorbě vrásek.Mezi hlavní účinné látky patří Matrixyl, (patentovaná látka která má vyplňovat vrásky), kyselina hyaluronová, vitamin C a další podpůrné látky.
Začala jsem krém užívat a po měsíci jsem skutečně zaznamenala že se mi vrásky kolem očí vyhlazují. Pleť také vypadá napjatější, hladší a celkově zdravější. Samozřejmě, účinky jako na stránkách výrobce, kde předvádějí počítačově upravené fotografie před a po užívání se nedostavily, ale s tím jsem samozřejmě ani nepočítala. Důležité je že alespoň k nějaké pozitivní změně došlo. V nejrůznějších diskusích na internetu jsem se dočetla různé názory od totálního nadšení, přes mírné zlepšení až po lidi kteří žádný pozitivní výsledek nezaznamenali. Zřejmě se tak výsledky mohou u jednotlivých lidí lišit. Já osobně jsem s užíváním Mezodermy spokojená, mezi pleťovými přípravky proti vráskám se dle mého jedná o solidní nadprůměr.